Auhthent II

Revolucionārs krēms, kas katru dienu atklāj jaunu skaistumu, paredzēts sievietēm, kuras katru dienu mīl jaunu sevis versiju.

Skaistums, kas turpina atjaunoties.

Šī ir jauna skaistuma sajūta, ko piedzīvos jūsu āda. Revolucionārs krēms, kas bezgalīgi atjauno un atdzīvina jūsu ādu un ļauj tai izskatīties arvien skaistākai. Kad Jūs spogulī ieraugāt sevi un tas jums patīk, Jūs kļūstat pilnīgāki, drosmīgāki un Jūs atklājat sevi īpašu skaistumu, par kuru iepriekš Jums nebula nojausmas.

Nosaukums AUTHENT cēlies no vārda "autentisks", "īsts". "II" pauž MENARD stingro nodomu attīstīties. Mistiskas pārvērtības nāk kopā ar Authent II, kas ir paredzēts, lai pamodinātu dzīves šūpuli un nepārtrauktu nezūdoša skaistuma atjaunošanos.

Veneras rožu un sēklu simfonija. 

Mūsu nesen izstrādātais Semi-Plena rožu ekstrakts tiek iegūts no vecās rozes ar nosaukumu "Semi-Plena Rose" no Alba Rose balto rožu grupas.

Tās ir rozes, kuras, kā saka, ir attēlotas slavenajā Botičelli gleznā "Venēras dzimšana". Papildus šim jaunajam ekstraktam jaunā ražošanas metode koncentrē trīs augu dīgtspēju un sēklu augšanu no pirmās AUTHENT krēma paaudzes.

Kā tas darbojas

Jaunāko sasniegumu izmantošana cilmes šūnu pētījumos ļāva MENARD pētniekiem noteikt konkrētu ādas laukumu. Viņi šo teritoriju nosauca par "Cilmes šūnu vitālo zonu", jo tieši šeit cilmes šūnas kļūst veselīgas. 

Menards pamanīja, ka ar vecumu, no 20 līdz 60 gadiem, cilmes šūnu vitālā zona samazinās un cilmes šūnas tur vairs nevar pastāvēt. Semi-Plena rožu ekstrakts novērš UV staru un brīvo radikāļu kaitīgo iedarbību un paplašina cilmes šūnu vitālo zonu. Tādējādi tiek radīti apstākļi, lai saglabātu cilmes šūnu skaitu. 

Papildus šim jaunajam ekstraktam trīs citi AUTHENT ekstrakti darbojas, lai palielinātu cilmes šūnu skaitu un stimulētu to pārveidošanos par jaunām dermas vai epidermas šūnām, kas iesaistītas kolagēna un mitrinātāju ražošanā.

AUTHENT II tehnoloģijas 

Izstrādājot AUTHENT II krēmu, tika izmantotas jaunas emulgācijas un iekapsulēšanas metodes, lai uzlabotu tā aktīvo sastāvdaļu iedarbību un komfortu tekstūru. 

Pārnēsāšanas kapsulas 

Pārnēsāšanas kapsulas sastāv no komponentiem, kas līdzīgi dermas slāņa šūnām. Tie ir formulēti, izmantojot farmaceitisko kapsulēšanas metodi, lai nodrošinātu lielisku un ātru aktīvo sastāvdaļu iekļūšanu. 

Emulsija Smooth Performer Emulsion II 

Smooth Performer Emulsion II ir uzlabojums mūsu emulgācijas tehnoloģijai. Divu veidu komponentu, līdzīgu ādas šūnu membrānām, izmantošana viena vietā emulsijas struktūru padara blīvu un uzlabo elastības sajūtu, radot ātru absorbējošu efektu. Rezultāts ir kūstoša, labi uzsūcoša tekstūra, kas dziļi mitrina ādu.


                                                                                                                      

                                                                                                                         Veikals