Colax

Mitrinoša ādas kopšana spēcīgam nostiprinošam efektam 

Colax, dabīgā kolagēna aizsargājošo īpašību celmlauzis, izmanto aktivēto kolagēnu un Energy up Collagen, lai intensīvi uzreiz absorbētu kolagēnu ādā un uzlabotu trīs fibroblastu funkcijas: kolagēna veidošanos, kolagēna saišķa saistīšanu un kolagēna audu veidošanos. Tas darbojas visu nakti, lai pilnībā atjaunotu jūsu ādai nepieciešamo mitrumu un elastību.

Colax noslēpumi aktīvajās sastāvdaļās 

Fibroblastu stāvokļa pasliktināšanās ir galvenais ādas noslīdēšanas cēlonis 

Kolagēnu, kas kontrolē ādas elastību, ražo dermā esošie fibroblasti. 

Tie veic trīs funkcijas:

 1) ģenerē kolagēnu, 

2) sasaista kolagēna pavedienus saišķos un 

3) sasaista kolagēna saišķus audos. 

Tomēr, kad fibroblastu efektivitāte UV staru vai novecošanas dēļ samazinās, tie vairs neražo pietiekami daudz kolagēna, nesaista to un nedara to efektīvi. Tā rezultātā kolagēns, ko ražo āda, kļūst plāns un neelastīgs. Līdz ar to āda kļūst mazāk stingra un elastīga, kā rezultātā āda kļūst ļengana un sāk parādīties grumbas.

Energy-Up kolagēns ir kolagēns, kas uzlabo trīs fibroblastu funkcijas un atjauno bojātos fibroblastus. Pateicoties apstrādei ar īpašiem fermentiem, tas viegli iekļūst dermā un pastiprina iznīcināto fibroblastu enerģiju. Visaptveroša acu aprūpe ir vērsta uz trim galvenajām problēmām, izmantojot kolagēna, longan sēklu ekstrakta un mitrinoša izlīdzinātāja spēku. Longan sēklu ekstrakts un izlīdzinošais mitrinātājs novērš orbitālo acu muskuļu, dermas un ādas dehidratācijas bojājumus.                                                                                                                    Veikals