Embellir 

Tiekšanās pēc skaistuma, uz krāšņuma mirkļiem tas nepieciešams visu laiku. 

Sena un mistiska sastāvdaļa ar modernām un ekskluzīvām tehnoloģijām

Embelllir darbība 

Tūlīt pēc ūdens (70%) olbaltumvielas veido otro visbiežāk sastopamo ādas komponentu (27%). Ādas skaistums ir ļoti atkarīgs no šo olbaltumvielu kvalitātes. EMBELLIR ādas kopšanas līdzekļi novērš novecošanās, UV staru un brīvo radikāļu negatīvo ietekmi uz ādas olbaltumvielu sintēzi, ļaujot ādas šūnām optimāli sintezēt olbaltumvielas. Tādējādi ādas atjaunošanās spēja nemainās, tā saglabā mitrināšanu, elastību un mirdzumu. 

Novecošanās pazīmes mazinās, ilgatoši saglabājas jauneklīga āda.

Galvenā aktīvā sastāvdaļa: sēne Reishi.

Reishi ir sēne no Ganodermataceae ģimenes, kuru tradicionālajā japāņu medicīnā lieto vairāk nekā 2000 gadus. 

Astoņdesmito gadu sākumā MENARD sāka interesēties par reishi iespējamo izmantošanu kosmētikas līdzekļos. MENARD pētījumi beidzas 1986. gadā, kad tika laista klajā pirmā reishi bāzes kosmētikas līnija - "globālā pretnovecošanas" līnija EMBELLIR. 

Šīs jaunās Embellir līnijas paaudzes melnās un sarkanās krāsas Reishi ekstraktus ražo ar superkritisku ekstrakciju - procesu, kas ražo tīrus ekstraktus ar augstu aktīvo sastāvdaļu koncentrāciju.

Austrumu mistiskā smarža 

Kopš savas darbības sākuma 1986. gadā, sērija EMBELLIR nav zaudējusi savu šarmu daudzu sieviešu acīs visā pasaulē, kuras joprojām viņām ir dārgas. 

Iedvesmojoties no Kyphi receptes, Menards apvienoja Olibanum, mirres un citu dabisko sastāvdaļu, piemēram, Kleopatras iecienītās rožu ēteriskās eļļas, smaržas, lai radītu "austrumu un mistisku" smaržu. 

Mirra: Burseraceae Commiphora ekstrakts 

Olibanum: Burseraceae Boswellia ekstrakts 

Bulgārijas roze: ļoti smaržīga ārā audzēta roze.

EMBELLIR tehnoloģijas

Mitrinoša slāņa emulsija 

Daļa no atsvaidzinošās Refresh Massage, Liquid, Day un Night Cream.

Mitrinoša slāņa emulsija ir Menarda izveidots komplekss, kas atveido ādas lipīdu slāņa starpšūnu struktūras īpašības. Šis komplekss nodrošina maigu un patīkamu ādas sajūtu pat taukainām, krēmīgām tekstūrām. Turklāt tas atstāj aizsargplēvi uz ādas virsmas, lai uzturētu augstu hidratācijas līmeni.

Reishi piegādes kapsulas 

Satur visus EMBELLIR līnijas produktus. MENARD ir izstrādājis unikālu iekapsulēšanas tehnoloģiju, kas ļauj jūsu ādas kopšanas līdzekļiem pievienot taukainus komponentus, piemēram, reishi ekstraktus. Šīs kapsulas, kas izgatavotas no bioelementiem, kas pārklāti ar pullulānu, ir labi saderīgas ar ādas struktūru un tādējādi spēj viegli iekļūt ādā un piegādāt tajās esošās aktīvās sastāvdaļas.

Membrānas sieta 3D Body
                                                                                                                       Veikals 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.