Fairlucent

Par skaistu mirdzošu ādu 

Fairlucent līnijā tiek izmantots stabils C vitamīna atvasinājums (APM), kas darbojas pret vasaras raibumiem un pigmentāciju. C vitamīns tiek izmantots kā mīkstinoša sastāvdaļa, kas palīdz ierobežot melanīna ražošanu un tādējādi novērš vecuma plankumus un pigmentāciju.

C vitamīns ir pazīstams kā uzturviela, kas atrodas arī cilvēka ķermenī. Lai gan C vitamīns tiek patērēts nepārtraukti, šūnas to nevar ražot. Tāpēc C vitamīna daudzums mūsu ķermenī samazinās, ja tas netiek piegādāts bagātīgi no ārpuses. Lai saglabātu veselīgu sejas krāsu bez pigmentācijas, nepieciešams nodrošināt pietiekamu daudzumu C vitamīna. 

Turklāt tā drošuma dēļ to bieži izmanto kā kosmētikas sastāvdaļu. 

Menard ir pievienojis produktiem īpašu Fairlucent sastāvdaļu: Širakami rauga ekstrakts. Sākotnēji no Shirakami kalniem Japānas ziemeļdaļā, Shirakami raugu maiznieki tradicionāli izmanto garšīgai garšai, ko tā piešķir maizei. Menarda pētnieki pamanīja, ka arī raugs maiznieku rokām piešķir jauku gaišu krāsu. Tāpēc viņi pētīja tā īpašības un ietekmi uz melanīna ražošanu. 

Divas aktīvās sastāvdaļas, mirdzumu piešķirošā sastāvdaļa (APM) un Shirakami rauga ekstrakts, efektīvi iekļūst ādā un garantē izcilu vienmērīgu toni un kristāldzidrumu.                                                                                                                                    Veikals