Saranari

Lai iegūtu mierīgu un skaistu ādu. 

Izbaudiet krēmveida tekstūru un iegremdējieties pasaulē, kurā laiks plūst lēnām. Izjūtiet mirdzošās, tvirtās ādas prieku. Jūsu skaistumkopšanas stāsts aizsākas tagad. 

SARANARI nozīmē “kļūt skaistākai”. 

Šī ādas kopšanas līdzekļu līnija palīdz cīnīties ar ādas fotonovecošanu. SARANARI ne tikai mitrina ādu un piešķir tai elastību, bet arī atdzīvina dermu, lai āda kļūtu vēl skaistāka.

Unikālas sastāvdaļas: 

Casa Blanca liliju ekstrakts - Menard jaunā sastāvdaļa atjauno UV bojātu, atrofējušos ādas fibroblastu dabisko stāvokli - veselīgus, ādu uzlabojošus fibroblastus. Tas novērš dermas noārdīšanos, padara ādu elastīgu, mitrinātu un jauneklīgu.

Zymomonas enzīma ekstrakts ir iegūts no baktērijām Zymomonas mobilis, kas atrodamas Century Plants, kas savvaļā aug Centrālamerikā, kur ultravioletie stari ir ļoti agresīvi spēcīgi. Tas novērš ādas fotonovecošanu un palielina tās spēju radīt svarīgus ādas komponentus.

GL II ekstrakts - oriģinālā pretnovecošanās sastāvdaļa MENARD nomāc serīna proteāzes (fermenta, kas noārda dermas komponentus) destruktīvo darbību, kas izpaužas, pakļaujoties UV stariem, un tādējādi novērš ādas sastāvdaļu sadalīšanos.

Šķīstošs kolagēns, elastīns un hialuronskābe. Šie ādas komponenti tiek zaudēti, samazinās līdz ar fizisko novecošanos. To papildināšana saglabā ādas mitrumu un elastību.

Elegants skaistuma aromāts papildina Casa Blanca ekstrakta darbību, izraisot anti-novecošanās hormonu sekrēcijas palielināšanas procesu, kas uzlabo fibroblastu spēju ražot dermas komponentus.


                                                                                                                                    Veikals  

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.